Spor 13.03.2020 09:18:00 0

PLAYOFF OYNAYACAK GÜÇTEYİZ

Ayrıntılar>>>

İnegölspor Kulüp Başkanı Münür Kanar, “Elimizden geleni yapacağız.Ben takımıma güveniyorum ve playoff oynayacak güçteyiz” dedi.

Temsilcimiz İnegölspor’da Gümüşhanespor hazırlıkları devam ederken, Başkan Münür Kanar, playoff hedefine ilişkin açıklamada bulundu.

İnegölspor’un Playoff oynayacağına canı gönülden inandığını belirten Kanar, şu ifadeleri kullandı; “Bu hafta rakibimiz Gümüşhanespor. Deplasmandan galibiyetle dönmek istiyoruz. Geçtiğimiz hafta istediğimiz bir sonuç alamadık. Elimizden geleni yapacağız. Ben takımıma güveniyorum ve Play Off oynayacak güçteyiz.” dedi.

Kimse bizden bu kadarı başarı beklemedi

Başkan Kanar, “Biliyorsunuz bizler bu takımın başarısı için geldik. Şu ana kadar da kimsenin beklemediği bir performans gerçekleştirdik. Kimse bizden bu kadarı başarı beklemedi. Ama bizler her zaman başarılı olacağımıza inandık ve buna göre çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Şimdi geldiğimiz nokta da ise insanlar artık takıma güveniyor ve Play Off oynayacağımıza da güveniyor. Ben ilçedeki vatandaşlara sesleniyorum. Önümüzde artık uzun bir dönem yok. Bu nedenle takımımıza sahip çıksınlar.” İfadelerini kullandı.

Eksiklerimiz Var

Başkan Kanar, konuşmalarını şu ifadelerle tamamladı; “Destek konusunda eksikliklerimiz var. Her zaman aynı noktaya değiniyoruz. Destek geldiği takdirde emin olun bu takım çok çok daha farklı yerde olur. Bizler elimizden geleni yapıyoruz. İş adamlarımızın da bizlere destek olmasını bekliyoruz.”Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

.

İNEGÖL'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

.

Modef 43. Kez Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

.

İnegöl Belediyesi’nden Öğrencilere Akademik Destek Çağrısı

.

  • Pazartesi 16 ° / 2 ° Güneşli
  • Salı 21 ° / 7 ° Güneşli
  • Çarşamba 22 ° / 8 ° Parçalı bulutlu