Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

TÜRKİYE’DE İLK OLACAK

Ayrıntılar>>>

TÜM DONATI EKSİKLERİMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ

Ayrıntılar>>>

FEDERASYON'DA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Ayrıntılar>>>

İNDAK YAZ KAMPI DÜZENLEDİ

Ayrıntılar>>>

  • Çarşamba 33 ° / 22 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 30 ° / 20 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 16 ° Güneşli

ORHANİYESPOR 1. AMATÖR'E YÜKSELDİ

Ayrıntılar>>>

 

Bursa 2.Amatör Lig'de mücadele eden Orhaniye Spor Kulübü 1. Amatör Lig'e yükseldi.

Corona Virüs salgını nedeniyle tüm dünyada ve Türkiye’de futbol müsabakaları yarıda kalmıştı. Bursa'da da 2’nci Amatör Küme ve Süper Amatör Lig yarıda kalan ligler arasındaydı.

TFF'nin aldığı karar sonrası pandemi nedeniyle tamamlanamayan amatör ligleriyle ilgili Futbol İl Tertip Komitelerinin, Amatör İşler Kuruluna bildirmiş oldukları bir üst lige çıkan takımlarla ilgili öneri kabul edildi. Alınan karar sonrası 2. Amatör Lig'de mücadele eden Orhaniyespor 1. Amatör Lige yükseldi.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan basın sözcüsü Bedri Boyrat " Bir üst lig hedefiyle çıktığımız yolda amacımıza ulaştık. Bu süreçte Orhaniyespor'dan desteğini esirgemeyen herkese özellikle itici gücümüz olan taraftarlarımıza teşekkür ederiz. "

Orhaniyespor Başkanı Tevfik Demirhan ise yönetim kurulu ve taraftarlara teşekkür ederek " Güzel başladığımız ve hedef olarak 1. Amatör koyduğumuz sezonda hedefimize ulaştık. Yağmur çamur demeden takıma sahip çıkan mahalle sakinlerimiz , taraftarlarımıza ve sponsorlarımıza çok teşekkür ederim. Hedefimiz süper amatör lig adım adım hedeflerimizi gerçekleştireceğiz inşallah."