Güncel 19.07.2021 16:49:00 0

Kaymakam Eren Arslan'dan bayram mesajı

.

Kurban Bayramı nedeniyle İnegöl Kaymakamı Eren Arslan Bir açıklama yaptı. Arslan açıklamasında şunları söyledi. Bütün dargınlıkların unutulduğu ve sevinçlerin doruğa ulaştığı bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlarda yaşanan en güzel paylaşımlardan birisi de büyüklerimizi, hasta, yaşlı ve muhtaç vatandaşlarımızı, aziz şehitlerimizin ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret etmek, onların gönüllerini alarak daima yanlarında olduğumuzu hissettirmektir. 

İki yıldır dünyada yaşanan Covid-19 salgını sebebiyle bu güzellikleri doyasıya yaşayamadık. Devam eden aşılama çalışmalarının olumlu sonuçlarının yanı sıra kişisel olarak tedbirlere riayet ederek önümüzdeki aylarda feraha kavuşacağız inşallah. Hayatımızın normalleşmesiyle beraber bayramlarımız da bayram olacak inşallah. 

Bu manevi iklimin etkisinin ve bereketinin bütün bir yıl devam etmesini, başta Uygur’da, Arakan'da, Gazze’de, Musul’da, Kerkük’te ve dünyanın dört bir yanında zalimin zulmüne uğrayan din kardeşlerimizin feraha çıkmasını, refah, huzur ve barışın daim olmasını temenni ediyorum.

 Bu duygularla, İlçemizde görev yapan adli ve askeri erkânla, tüm daire amir ve memurlarımızın, siyasi partilerimizin, sivil toplum kuruluşları ve basın mensuplarımızın, mahalle muhtarlarımızın, bayram tatillerini yöremizde geçirmekte olan misafirlerimizin ve tüm İnegöllü hemşerilerimin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

Bursa bayram namazı saati 2021: Bursa'da bayram namazı saat kaçta kılınacak?

Kurban Bayramı 2021 namaz saatleri vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Diyanet 2021 Kurban Bayramı namazı saatlerini yayınladı.

İnegöl resmen kavruldu!

.

Kaymakam Eren Arslan'dan bayram mesajı

.

İnegöl EDA bebek için tek yürek oldu

.

  • Cuma 30.1 ° / 17.2 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.3 ° / 17.9 ° Bulutlar
  • Pazar 30.4 ° / 19 ° bulutlu bulutlar