Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

15 BİN FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

Ayrıntılar>>>

İNEGÖL KGK'DAN WORKSHOP ETKİNLİĞİ

Ayrıntılar>>>

RUHUN ŞAD OLSUN ATATÜRK

Ayrıntılar>>>

BAŞVURULAR BAŞLADI

Ayrıntılar>>>

  • Salı 20 ° / 15 ° Güneşli
  • Çarşamba 21 ° / 15 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 18 ° / 13 ° Bulutlu

İNEGÖL'ÜN EN FARKLI GARSONU

Ayrıntılar>>>

Sabri Koç isimli genç garsonun, çalıştığı kafede servisi patenleriyle hızlı bir şekilde yapması görenleri hayrete düşüyor.

17 yaşındaki Sabri Koç isimli gencin İnegöl caddelerinde paten ile dolaştığını gören İşletme sahibi Serpil Şahbaz, çalışanına patenlerle servis yapıp yapamayacağını sordu. Sabri Koç'da bunu yapabileceğini ancak birkaç deneme yapması gerektiğini ifade etti. Mesai saatlerinin dışında yapılan denemelerin ardından paten kullanan Sabri Koç, kafe müşterilerine patenle servis yapmaya başladı. Müşterilerinden olumlu tepkiler alan işletme durumdan oldukça memnun.

17 yaşındaki garson Sabri Koç, hem okuduğunu, hemde burada garsonluk yaptığını belirterek;“işimi severek yapıyorum. Buradan geçerken işletme sahibimiz beni gördü ve böyle bir teklifte bulundu. Bende yapabileceğimi söyledim kendisine. Bir kaç gün deneme yaptıktan sonra işe başladım. Buraya gelen müşteriler ise önce şaşırıyorlar kendilerine servis götürdüğümde biraz tedirgin oluyorlar baştan ama sonradan alışıyorlar.” diye konuştu.

İşletme sahibi Serpil Şahbaz ise;“Sabri işyerimizin önünde patenle giderken dikkatimi çekti. Bende bir farkındalık olsun diye kendisine bir teklif sunduk, oda kabul etti ve başardı. Müşterilerimizden de olumlu yanıtlar gelince bizde mutlu olduk. Hem hızlı bir şekilde servis yapılıyor, hemde herkesin dikkatini çekiyor. Sabri’de bizde mutluyuz. Burada kafe tarzı işletmeler çok, ama bayan işletme olarak sadece ben varım buda ayrı bir farkındalık oluşturuyor.” İfadelerini kullandı.