Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

DEMİRCAN'DAN İNEGÖL'E SÜRPRİZ ZİYARET

Ayrıntılar>>>

YÜZME HAVUZU HİZMETE GİRİYOR

Ayrıntılar>>>

MAHALLELERİN EKSİKLERİ GİDERİLİYOR

Ayrıntılar>>>

TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Ayrıntılar>>>

  • Cuma 33 ° / 21 ° Güneşli
  • Cumartesi 34 ° / 18 ° Güneşli
  • Pazar 35 ° / 22 ° Güneşli

İNDAK'TAN AK PARTİ'YE ZİYARET

Ayrıntılar>>>

İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma Ekibi, tanışma ve fikir alışverişi için AK Parti İnegöl Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimiyle bir araya geldi.

İnegöl´de gönüllü üyeler tarafından 2016 yılında temelleri atılan İnegöl Doğal Afetler Arama Kurtarma Ekibi (İNDAK), 3 yıllık sürede arama-kurtarma alanında önemli çalışmalara imza attı. Son dönemlerde de özellikle deprem konusunda faaliyetlerine hız veren İNDAK, bilgilendirme ve tanışma amacıyla AK Parti İnegöl Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birimini ziyaret etti.

AK Parti İlçe Başkanlığı binasında gerçekleşen ziyarete İNDAK Başkanı Ömer Gürkan ile beraberindeki ekip temsilcileri katıldı. Ziyarette günlük hayatımızda depreme karşı evimizde nasıl önlemler alınması gerektiği başta olmak üzere; eşyaları sabitleme, güvenli çıkış için çıkış güzergahının kapanmaması, İnegöl´deki toplanma merkezleri, deprem sonrası iletişim, deprem çantasının önemi, ilk 72 saatin önemi gibi konularda bilgiler verilip toplumun da bilinçlendirilmesi adına gençlik kollarından destek istendi. Ziyarette ayrıca İNDAK bünyesinde kurulmak istenen MAT-TAK ekiplerinden ve eğitim amaçlı oluşturulması planlanan enkaz alnından da söz edildi.

Bilgilendirme sonrası gençlik kolları ve İNDAK işbirliğinde neler yapılabileceği konusu masaya yatırıldı.