Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

6 AYLIK PERFORMANS SUNULDU

Ayrıntılar>>>

ADNAN KEMAL AYDIN LİSTESİNİ AÇIKLADI

Ayrıntılar>>>

ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Ayrıntılar>>>

İNDİRİMLER KALICI OLMALI

Ayrıntılar>>>

  • Pazar 32 ° / 20 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Pazartesi 31 ° / 20 ° Güneşli
  • Salı 31 ° / 17 ° Güneşli

İGİAD’DAN İNEGÖLSPOR'A DESTEK ZİYARETİ

Ayrıntılar>>>


İnegöl Genç İş Adamları Derneği (İGİAD) Başkanı Hakan Özdemir ile yönetim kurulu üyeleri, İnegölspor Başkanı Münür Kanar ile yönetim kurulu üyelerini kulüp tesislerinde ziyaret ederek, şampiyonluk yolunda destek verdiler.

Ziyarette konuşan Başkan Özdemir, “Öncelikle zorlu sürecin ardından şehrimizin en önemli markası olan İnegölspor’umuzu Play-Off’lara taşıma başarısı gösteren yönetim kurulumuzu, teknik heyet ve futbolcularımızı kutluyorum. Toplum olarak morale en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde İnegölspor'un başarıları hemşerilerimizin yüzünü güldürmüştür. Sezon başından bu yana büyük fedakârlık ortaya koyan yönetim kuruluna elimizden geldiği kadar hem maddi hem de manevi destek vermeye çalışıyoruz. Dernek olarak İnegölspor'un her daim destekçisi olmaya devam edeceğiz. İnegölspor kentimizin gözbebeğidir. İnegöl gibi bir şehrin takımına çok daha büyük başarılar, hatta Süper Ligin yakışacağına inanıyoruz. Temsilcimizin Play-Off yolunda başarı elde edeceğine can-ı gönülden inanıyoruz. İnşallah yolumuz açık olur, Antalya’dan TFF 1. Lig vizesi alarak döneriz” dedi.

Destek ziyaretinden dolayı İGİAD Başkanı Özdemir ile yönetimine teşekkür eden Kulüp Başkanı Münir Kanar ise, “Hayırlısıyla Play-Off ilk maçında Pazartesi günü Antalya’da Manisa Futbol Kulübü ile karşılaşacağız. İnşallah önce Manisa’yı daha sonrada diğer rakiplerimizi yenerek adımızı bir üst lige yazdıracağız. İnegölspor şehrimizin bir markasıdır. Bu marka değerini, değerli futbolcu kardeşlerimle bugünlere kadar getirdik. İnşallah Pazartesi günü saat 21.00’de Antalya’da oynayacağımız Manisa maçını kazanıp, İnegöl’e şampiyonlukla dönmek istiyoruz. Futbolcu kardeşlerime ve hocalarıma güveniyorum. İnegöl’ümüze çifte bayram yaşatmak adına elimizden gelen çabayı sarf edeceğiz. Bugün yanımızda olan İGİAD yönetimine ve bize destek veren herkese tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.