Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

TÜRKİYE’DE İLK OLACAK

Ayrıntılar>>>

TÜM DONATI EKSİKLERİMİZİ TAMAMLAYACAĞIZ

Ayrıntılar>>>

FEDERASYON'DA BAYRAK DEĞİŞİMİ

Ayrıntılar>>>

İNDAK YAZ KAMPI DÜZENLEDİ

Ayrıntılar>>>

  • Çarşamba 33 ° / 22 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 30 ° / 20 ° Güneşli
  • Cuma 30 ° / 16 ° Güneşli

HİZMET SEFERBERLİĞİ SÜRÜYOR

Ayrıntılar>>>

İnegöl Belediyesi, şehrin dört bir yanında, 9 ayrı noktada hizmet seferberliğini sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kırsal ve merkez mahallelerde eksikleri gidermek adına yoğun mesai harcıyor.

Haftanın 7 günü 24 saat hizmet anlayışıyla hizmet üretmek adına yoğun bir mesai harcayan İnegöl Belediyesi, bugün 9 ayrı noktada çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, şehrin dört bir yanında yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Ekipler Hamamlı ve Bilal Mahallelerinde köy konağı tadilat çalışmalarına devam ederken, bir yandan da İnegöl İlçe Stadyumunda misafir tribün koltuk montajı gerçekleştiriliyor. Bir başka ekip Hayvan Pazarında sondaj çalışması ve alt yapı tamiratlarına devam ediyor. Hafta sonunu yoğun mesai ile geçiren İnegöl Belediyesi, Akbaşlar Mahallesinde arazi yolları düzenleme çalışmalarına devam ediyor. Hilmiye Mahallesinde ise yol yapım çalışması hummalı şekilde sürüyor. Gündüzlü Mahallesinde de selden etkilenen yolların tesviye edilmesi çalışmaları devam ediyor. Ekipler merkezde ise Kemalpaşa Mahallesinde tretuvar tamirat çalışmaları gerçekleştiriyor