Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

6 AYLIK PERFORMANS SUNULDU

Ayrıntılar>>>

ADNAN KEMAL AYDIN LİSTESİNİ AÇIKLADI

Ayrıntılar>>>

ÖĞRENCİLERİMİZİ BEKLİYORUZ

Ayrıntılar>>>

İNDİRİMLER KALICI OLMALI

Ayrıntılar>>>

  • Pazar 32 ° / 20 ° Gök gürültülü sağanak yağış
  • Pazartesi 31 ° / 20 ° Güneşli
  • Salı 31 ° / 17 ° Güneşli

FORMA GÖĞÜS SPONSORU BELLİ OLDU

Ayrıntılar>>>

İnegölspor'umuz, forma göğüs sponsorluğu konusunda Masem firması ile 1 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.

 

Kulüp Tesislerimizde düzenlenen imza törenine Kulüp Başkanımız Münür Kanar, yönetim kurulu üyelerimiz ile Masem Mobilya Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık ile firma ortaklarından Özgür Doğan katıldı.

 

 

İmza töreni öncesi açıklama yapan Kulüp Başkanımız Münür Kanar,  şunları söyledi:

“Hayırlısıyla Pazartesi günü Antalya’da Manisa Futbol Kulübü ile karşılaşacağız. İnşallah önce Manisa’yı daha sonrada diğer rakiplerimizi yenerek adımızı bir üst lige yazdıracağız. Bugünde kulübümüze maddi gelir elde etmek için MASEM firması ile forma göğüs reklamı sponsorluğu sözleşmesi imzalıyoruz. Firmamız sağ olsun ödemeyi şimdiden yapmış oldu. Bilindiği gibi Play-Off’a kalmamıza rağmen yeteri kadar maddi destek bulamadık. Kulübümüzün sezon başındaki borcunu aşağıya çekmemize rağmen hala borcumuz ve giderlerimiz var. Ben buradan bize destek veren herkese tekrar teşekkür ediyorum. Bu zor günümüzde bizi destekleyen MASEM firma yetkililerine tekrar teşekkür ediyorum.”

 

Masem Mobilya Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık ise “Öncelikle İnegölspor’umuza şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz. Önümüzdeki sezon için kulübümüzün forma göğüs sponsorluğunu üstlenmek istedik. İnşallah sponsorluğumuz uğurlu gelir ve İnegölspor’umuz Play-Off’lardan şampiyon olarak bir üst lige çıkar. Ben şampiyonluk yolunda İnegölspor’umuza tekrar başarılar diliyor, anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.”ifadelerini kullandı.