Ekonomi 5.03.2020 16:13:00 0

EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ayrıntılar>>>

İnegöl Gazeteciler Derneği, İnegöl´e atanan yeni Emniyet Müdürü Nihat Şahin'e  hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İnegöl Gazeteciler Derneği yönetimi, yeni müdürü makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Ziyarete Dernek Başkanı İhsan Balakuş, Süper Kanal Genel Yayın Müdürü Seyfettin Aras, Haber Yorum Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Şerif Gürbaş, Radyo Deniz sahibi Murat Sorguç, İnegölün sesi internet sitesi sahibi Saadettin Tamer Avcı, Mobilyanın başkenti gazetesi sahibi Ümit Karaş, Kanal İnegöl editörü Abdullah Akal, Haber Yorum Gazetesi Muhabiri Mehmet Aydın katıldı.

Ziyaret sırasında bir konuşma yapan Dernek Başkanı İhsan Balakuş, yeni müdüre görevinde başarılar dilemek için bir ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, Emniyet Müdürü Nihat Şahin'e her türlü desteği vereceklerinin sözünü verdi.

Ziyaretten dolayı gazetecilere teşekkür eden İnegöl Emniyet Müdürü Nihat Şahin ise, Tek amacımız İnegöl´de huzuru, güvenin en iyi şekilde arkadaşlarımızla birlikte sağlamaktır.  Göreve başlayalı yeni oldu İnegöl'ü tanımaya çalışıyorum. Ancak şu bir gerçek ki İnegöl gerçekten çok güzel bir yer ve çok da büyük... Tekrar geldiğiniz için ayaklarınıza sağlık diye konuştu.

Başkan Balakuş ziyaretin anısına Emniyet Müdürü Nihat Şahin'e çiçek takdim etti.Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

.

İNEGÖL'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

.

Modef 43. Kez Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

.

İnegöl Belediyesi’nden Öğrencilere Akademik Destek Çağrısı

.

  • Pazartesi 16 ° / 2 ° Güneşli
  • Salı 21 ° / 7 ° Güneşli
  • Çarşamba 22 ° / 8 ° Parçalı bulutlu