Güncel 8.03.2021 11:47:00 0

Emlak Müşavirleri Derneğinden Güzel Sürpriz

Ayrıntılar>>>

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Melih Uçaravcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İlçe Tapu Müdürlüğünü ziyaret ederek çalışan kadınlara çiçek takdim etti.

İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği Başkanı Melih Uçaravcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İlçe Tapu Müdürü Havvanur Cengiz'i makamında ziyaret etti. Ardından kadın çalışanları tek tek dolaşan Uçaravcı, güzel temenniler dileyerek çiçek takdim etti.

Ziyaret sonrasında açıklama yapan Melih Uçaravcı, "Kadınlar hayatımızın en özel varlıkları. Kimi annemiz kimi hayat arkadaşımız, kimi arkadaşımız, kimi gözbebeği kızımız. Biz, İnegöl Emlak Müşavirleri Derneği olarak bu özel günde Tapu Müdürlüğündeki kıymetli kadın müdürümüzü ve çalışanları ziyaret ederek güzel dileklerimizi ilettik. İnşallah önümüzdeki yıllar, kimsenin kadınlara saygısızlık yapmayacağı, kadına şiddet ve kadın cinayetleri gibi acı olayların yaşanmayacağı yıllar olur. Ben bu vesileyle tüm kadınların günü kutluyorum. Burada çalışan kadınlarımıza da kolaylıklar diliyorum" ifadelerini kullandı.Nisan Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

.

İNEGÖL'E ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

.

Modef 43. Kez Kapılarını Ziyaretçilerine Açtı

.

İnegöl Belediyesi’nden Öğrencilere Akademik Destek Çağrısı

.

  • Pazartesi 16 ° / 2 ° Güneşli
  • Salı 21 ° / 7 ° Güneşli
  • Çarşamba 22 ° / 8 ° Parçalı bulutlu