TÜBİTAK AR-GE Destekleri 2021 Yılı 1. Çağrısı

Ayrıntılar>>>

İTSO'DAN VATANDAŞA ÖNEMLİ DUYURU

Ayrıntılar>>>

Süleyman Soylu Yeni Kısıtlama ve Tedbirleri Açıkladı!

Ayrıntılar>>>

Otobüs Durakları Dezenfekte Ediliyor

Ayrıntılar>>>

  • Salı 13 ° / 4 ° Parçalı bulutlu
  • Çarşamba 13 ° / 5 ° Parçalı bulutlu
  • Perşembe 16 ° / 6 ° Güneşli

CHP, BUGÜNE DEK YILMADIK, BUGÜNDEN SONRA DA YILMAYACAĞIZ

Ayrıntılar>>>

CHP İlçe Başkanı Kemal TORUN , bugün öğleden sonra yazılı basın açıklamasında bulundu . Yaptığı yazılı basın açıklamasında Torun;

"CHP Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun aralıklarla karşı karşıya kaldığı saldırılara bir yenisi daha eklendi. Suç örgütü liderini ve siyasi destek.ilerini şiddetle kınıyoruz ve korkmuyoruz.
 Bu saldırıların sorumlusu, hiç şüphesiz ki, bu mafya babalarına bu şekilde konuşma imkanı veren düzendir, ülkeyi gerginlikten gerginliğe sürükleyen Cumhur İttifakı liderleridir, İçişleri Bakanıdır, kısacası iktidardır. Bu düzeni yaratanlar, sürmesine göz yumanlar ve hatta savunanlar aynı kişilerdir.
Biz bu saldırılarla ilk kez karşılaşmıyoruz. Meclis koridorundaki yumruklu saldırıdan, Ankara Çubuk'ta cenaze törenindeki linç provokasyonuna, Artvin'deki konvoyda suikast girişiminden, sosyal medyada sabah-akşam gördüklerimize kadar bir çok örneği yaşandı. 
Bugüne dek yılmadık, bugünden sonra da yılmayacağız.
Bilinmelidir ki; CHP iktidarında, bu ülkede hakim kılınmaya çalışılan bu mafya-çete düzenine son vereceğiz.
CHP'nin iktidara yürüyüş kurultayının sonuç bildirgesini oluşturan "2. Yüzyıla Çağrı" beyannamesinin 2.3 maddesinde net bir şekilde ve aynen ifade edildiği gibi; "toplumsal barışın kalıcı hale getirilmesi için tüm terör örgütleri ve yeraltı suç örgütleriyle mücadele ödün vermeksizin sürdürülecektir." 
Hiç bir şey yapanın yanına kâr kalmaz, bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın!" dedi.