Spor 13.07.2021 10:47:00 0

BALENO’DAN KULÜBÜMÜZE DESTEK

.

Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu ile yönetim kurulu üyelerimiz, kulübümüze reklam desteği veren eski yöneticilerimiz Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Şimşek ile Genel Müdürü Burak Şimşek'e teşekkür ziyaretinde bulundular.

 

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanımız Kani Ademoğlu, şunları söyledi:

“Kulübümüze her sene olduğu gibi bu senede ciddi anlamda reklam desteği veren, eski yönetim kurulu üyelerimiz olan Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Şimşek ile yine geçmişte kulübümüzde basın sözcüsü olarak görev yapan oğlu Burak Şimşek'e teşekkür ediyoruz. Desteksiz bu işlerin olmayacağı aşikar.

Kulübümüze destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu sezon güzel ve iddialı bir kadro kurduk. İnşallah sezon sonu hedeflediğimiz yerlerde olacağız.”

Baleno Orman Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Şimşek, “İnegölspor’umuza başarılar diliyorum. Bende oğlumda bu güzel kulüpte görev aldık. İşlerin nasıl yürüdüğünü gayet iyi biliyoruz. Bu manada her sene kulübümüze elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Bu senede üzerimize düşen görevi de en iyi şekilde yapacağız. İnşallah sezon sonu şampiyon olarak 1.Lige çıkarız. Ben hepinize kolaylıklar ve başarılar diliyorum.”dedi.Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

Bursa bayram namazı saati 2021: Bursa'da bayram namazı saat kaçta kılınacak?

Kurban Bayramı 2021 namaz saatleri vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Diyanet 2021 Kurban Bayramı namazı saatlerini yayınladı.

İnegöl resmen kavruldu!

.

Kaymakam Eren Arslan'dan bayram mesajı

.

İnegöl EDA bebek için tek yürek oldu

.

  • Cuma 30.1 ° / 17.2 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.3 ° / 17.9 ° Bulutlar
  • Pazar 30.4 ° / 19 ° bulutlu bulutlar