Güncel 19.07.2021 16:46:00 0

Alkışlar sarıpınar mahalle muhtarına

.

Geçtiğimiz aylarda yapılan seçimler göreve gelen Sarıpınar Mahallesi Muhtarı Şenol Yakut Mahallede bulunan yaklaşık 20'i genci erdeğe götürdü.

Geçtiğimiz aylarda yapılan seçimler göreve gelen Sarıpınar Mahallesi Muhtarı Şenol Yakut Mahallede bulunan yaklaşık 20'i genci  Erdeğe götürdü. Mahallenin gençleri denizin keyfini çıkardıktan sonra inegöl çifte tellesini oynaması yoldan geçenler tarafından büyük beğeni toplandı.

Genç muhtar gençlere karşı çeşitli etkinlikler düzenliyor. Yeni seçilen muhtar Mahallede bulunan gençleri denize götürdü. Gençler Erdek'te denizin keyfini çıkardılar. Denizden sonra bir çok alanı gezen gençler daha sonra inegöl çifte tellisini birlikte oynadılar. O anlar cep telefonuyla böyle kayıt altına alınırken yoldan geçenlerin ise dikkatini çekti. Günü birlik yapılan gezi inegöl'de son buldu. Muhtar Şenol Yakut gençlerimizle güzel bir gün geçirdik bundan sonrada bu tür etkinliklere elimizden geldiği kadarıyla destek vermeye çalışacağız dedi.Yükleniyor

Yükleniyor

Yükleniyor

Bursa bayram namazı saati 2021: Bursa'da bayram namazı saat kaçta kılınacak?

Kurban Bayramı 2021 namaz saatleri vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. Diyanet 2021 Kurban Bayramı namazı saatlerini yayınladı.

İnegöl resmen kavruldu!

.

Kaymakam Eren Arslan'dan bayram mesajı

.

İnegöl EDA bebek için tek yürek oldu

.

  • Cuma 30.1 ° / 17.2 ° Açık hava
  • Cumartesi 30.3 ° / 17.9 ° Bulutlar
  • Pazar 30.4 ° / 19 ° bulutlu bulutlar