Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi
KADINLARIN DEĞERİ ANLAŞILMALI
KADINLARIN DEĞERİ ANLAŞILMALI
İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen 3. Kadın Girişimciler Şenliği, Hikmet Şahin Kültürpark´ı içerisinde hayata geçirildi.
İNEGÖLLÜLERLE BULUŞTU
İNEGÖLLÜLERLE BULUŞTU
İnegöl Belediye Tiyatrosu, ramazan etkinlikleri kapsamında Ayyar Hamza yetişkin tiyatro oyunuyla ilçe halkının karşısına çıktı. Heykel meydanında oynanan oyuna ilgi büyük oldu.
BU KONUYU YADIRGADIK
BU KONUYU YADIRGADIK
İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi İsmail Karaman, İnegöl Belediyesi tarafından düzenlenen sahur programına AK Parti ve MHP harici diğer siyasi parti temsilcilerinin davet edilmediğini belirterek, bunun büyük bir nezaketsizlik olduğunu söyledi. Belediye Başkanı Taban ise, kasıtlı bir durumun olmadığını savundu.
ALPER TABAN GÜVEN TAZELEDİ
ALPER TABAN GÜVEN TAZELEDİ
İnegöl Belediyespor´da tek liste ile gidilen olağan üstü genel kurulda, Belediye Başkanı Alper Taban yeniden Başkanlığa seçildi.
BENİMLE EKONOMİ TARTIŞSIN
BENİMLE EKONOMİ TARTIŞSIN
Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili Adayı Prof. Dr. Yüksel Özkan, seçim öncesi yaşanan gerginliğe değinerek, “En büyük arzumuz hoşgörüyü kaybetmeyelim. Ayrıştırıcı dilden uzak kalalım. Toplumu polarize etmeyelim. Birlik ve beraberlik için en fazla ihtiyacımız olan hoşgörüdür, saygıdır, sevgidir” dedi.
EL ELE ŞAMPİYONLUĞA
EL ELE ŞAMPİYONLUĞA
İnegölspor Basın Sözcüleri, Park Hotel´de düzenlenen iftar yemeğinde İnegöl yerel basın mensuplarıyla bir araya geldi. Basın Sözcüsü Enver Oğuz Topuz, İnegöl´ün tüm dinamikleriyle birlikte İnegölspor´u şampiyon yakmak istediklerini ifade etti.
7/24 ESASINA GÖRE ÇALIŞIYORUZ
7/24 ESASINA GÖRE ÇALIŞIYORUZ
İnegöl Belediyesi Ramazan Bayramı öncesi ilçe halkının huzur içerisinde bayram alışverişlerini yapmaları için bir takım önlem ve tedbir aldı. Alınan karar gereği çarşı merkezinde yaya trafiğinin güvenliğinin sağlanması için 13 Haziran Çarşamba gününden itibaren Hacı Veli Ağa Sokak başından başlayarak Elektrik Sokak, Tabakhane Sokak ve Yapı Kredi Bankasının olduğu yerden itibaren araç trafiğine kapatılacak.
BİR VE BERABER OLMALIYIZ
BİR VE BERABER OLMALIYIZ
İmam Hatip Lisesi´nin bahçesinde düzenlenen iftarda konuşan Hayrat Vakfı İnegöl Temsilcisi Sabrihan Alemdar, Ramazan ayının bereket ve ibadet ayı olduğunu söyledi.
İNEGÖLLÜLERLE BULUŞTU
İNEGÖLLÜLERLE BULUŞTU
İnegöl Belediyesi´nin dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturduğu Ramazan programları kapsamında Cuma akşamı, 2009 yılı Kur´an-ı Kerim Güzel Okuma Türkiye 1.cisi Hafız Bünyamin Topçuoğlu, Göçmen camisinde ilçe halkıyla bir araya geldi. Namaz öncesi Kur´an-ı kerim tilaveti yapılırken, teravih namazını da Hafız Topçuoğlu kıldırdı.
ZAMLAR SÜT ÜRETİCİSİNE YARAMIYOR
ZAMLAR SÜT ÜRETİCİSİNE YARAMIYOR
Yem fiyatlarına gelen zamlar nedeni ile besiciliğin bitme noktasına geldiğini belirten İnegöl Süt Üreticileri Birliği Başkanı Şaban Çetizli, bu şartlarda hayvancılık yapmanın, ya da süt üretilmesinin mümkün olmadığını savundu.
HEM´DEN ÖZEL SERGİ
HEM´DEN ÖZEL SERGİ
İnegöl Halk Eğitim Merkezi, İnegöl´deki özel bakım merkezinde tedavi gören vatandaşlara yönelik düzenlenen kursta hazırlanan el emeklerini düzenlenen sergiyle beğeniye sundu.
YENİ YÖNETİMİ İFTARDA BASINA TANITILDI
YENİ YÖNETİMİ İFTARDA BASINA TANITILDI
Geçtiğimiz sezon Bursa 1.Amatör kümeyi 3.sırada bitiren Osmaniyespor, yeni oluşturdukları yönetimle Eşref İnegöl Köftecisin de düzenledikleri iftarda basının önüne çıktı. İftar yemeğine Osmaniyespor Başkanı Murat Balakuş ve yeni yönetim kurulu üyeleri tam kadro olarak katıldılar.
“RAMAZAN BİRLİK VE BERABERLİK AYI”
“RAMAZAN BİRLİK VE BERABERLİK AYI”
İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Ramazanın tüm güzelliklerinin ortaya koyulduğu Ahmet Türkel Aşevi ve Mahalle Konağında kurulan iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte oruç açtı.
KAYITLAR 13 HAZİRAN´A KADAR DEVAM EDECEK
KAYITLAR 13 HAZİRAN´A KADAR DEVAM EDECEK
İnegöl Belediyesi tarafından çocukların sanatsal yeteneklerini ön plana çıkarmak ve gelişimlerine olumlu katkı sunmak adına hayata geçirilen Çocuk Resim Atölyesi için kayıtlar alınmaya başlandı.
RAMAZAN DOLU DOLU GEÇİYOR
RAMAZAN DOLU DOLU GEÇİYOR
İnegöl Belediyesi´nin dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturduğu Ramazan programları kapsamında Pazartesi akşamı, 2013 yılı Kur´an-ı Kerim Güzel Okuma Türkiye 1.cisi Hafız Habib Deveci, Alanyurt Uludağ camisinde ilçe halkıyla bir araya geldi. Namaz öncesi Kur´an-ı kerim tilaveti yapılırken, teravih namazını da Hafız Habib Deveci kıldırdı.
DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
İnegöl Müftülüğü tarafından 65 Kur´an Kursu´nda eğitim gören öğrenciler arası düzenlenen 6 yarışmada derece alan öğrencilere ödülleri verildi.
OYUNU BAŞLARINA YIKACAĞIZ
OYUNU BAŞLARINA YIKACAĞIZ
Milliyetçi Hareket Partisi Bursa Milletvekili Adayı Hayati Bedir, dış güçlerin Cumhur İttifakını yıkmak için sürekli oyunlar planladıklarını belirterek, “Bu oyunları darmadağın edeceğimize inancımız tamdır. Bu oyunları onların başlarına yıkacağımıza inancımız da tamdır” dedi.
“BİR OLACAĞIZ, DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”
“BİR OLACAĞIZ, DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ”
MÜSİAD İnegöl Şubesinin Sahur programına katılan MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, ülke gündemine ilişkin yaptığı açıklamalarda, “Bir olacağız, daha çok çalışacağız. Ülkemiz için bunu yapmamız lazım. Çünkü bu vatan herkesi kabul ediyor.”dedi.
RAMAZAN DOLU DOLU GEÇİYOR
RAMAZAN DOLU DOLU GEÇİYOR
İnegöl Belediyesi, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayında dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturmaya devam ediyor.
OSMANLI YOLCULUĞU
OSMANLI YOLCULUĞU
İnegöl Belediyesi, dünyaca ünlü hatıraları mahalle, merhamet ve cehennemin kurtuluşu olan Ramazan ayında ilçe halkı ile bir araya getirmeye devam ediyor.
GEÇİŞ SÜRECİ YAŞANIYOR
GEÇİŞ SÜRECİ YAŞANIYOR
Mobilyacılar Odası Başkanı Özcan Ayhan, dövizdeki artış nedeniyle piyasada yaşanan karmaşanın kısa bir geçiş süreci olduğunu belirterek, tekrar normale döneceğini iddia etti.
YARDIMLAR NEPAL´E ULAŞTI
YARDIMLAR NEPAL´E ULAŞTI
İnegöl İHH İnsani Yardı Vakfı tarafından toplanılan yardımlar, 15-19 Mayıs tarihlerine Nepal´e ulaştırıldı.
AVM ZARAR VERİYOR
AVM ZARAR VERİYOR
İnegöl Bakkallar Odası Başkanı Hakan İnkaya, bazı AVM´lerin Ramazan ayını bahane ederek gece saat 24.00´e kadar açık kalmasının yanlış bir uygulama olduğunu belirterek, bu uygulamadan vaz geçilmesi gerektiğini belirtti.
BERBER VE KUAFÖRLERE RAMAZAN AYARI
BERBER VE KUAFÖRLERE RAMAZAN AYARI
Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erhan Güven yaptığı açıklamada, Ramazan ayı nedeniyle berberlerin akşam kapanış saatlerinin 02.00´ye kadar uzatıldığını belirtti.
“ŞEHRİN HER YERİNDE VARIZ”
“ŞEHRİN HER YERİNDE VARIZ”
İnegöl Belediyesi, Süleymaniye Mahallesinde hizmet atağını sürdürüyor. Şehit Er İlhan Aldı ve Şehit Er Sadri Akçan sokaklarında bulunan koruluk alanlarında tretuvar çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
KUR´AN-I KERİM ZİYAFETİ DEVAM EDİYOR
KUR´AN-I KERİM ZİYAFETİ DEVAM EDİYOR
İnegöl Belediyesi´nin dünyaca ünlü hafızları ilçe halkıyla buluşturduğu Ramazan programları kapsamında Pazartesi akşamı 2009 yılı Kur´an-ı Kerimi Güzel Okuma Türkiye 1.cisi Hafız Adem Başer, Sani Konukoğlu camisinde ilçe halkıyla bir araya geldi. Namaz öncesi Kur´an-ı kerim tilaveti yapılırken, teravih namazını da Hafız Adem Başer kıldırdı.
Ateş Karıncalarından Geleneksel İftar!
Ateş Karıncalarından Geleneksel İftar!
Ateş Karıncaları Gençlik Hareketi Derneği her sene olduğu gibi bu Ramazan´da da vakıf bahçesinde iftar programı düzenlendi.
BİZ MİLLİYİZ
BİZ MİLLİYİZ
AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, “Bir tarafta yerli ve milli anlayışta olanlar var, diğer tarafta da başka ittifaklar oluşturup, Türkiye´nin pozisyon aldığı durumlara geç intibak edenler var. “dedi.
RAMAZAN BEREKETİYLE GELDİ
RAMAZAN BEREKETİYLE GELDİ
11 ayın sultanı Ramazan-ı Şerif´in gelmesiyle birlikte pazarda alışverişlerin arttığını belirten İnegöl Meyveciler, Sebzeciler ve Pazarcılar Odası Başkanı Vehbi Durgut, Ramazan´ın piyasaya bereket getirdiğini ifade etti.
OSMANLI ŞERBETİ İKRAM EDİLDİ
OSMANLI ŞERBETİ İKRAM EDİLDİ
İnegöl Belediyesi´nin ramazan ayı etkinlikleri kapsamında 9 ünlü hafızı ilçe halkıyla buluşturacağı programlar kapsamında Cuma akşamı 2015 yılı Dünya Kuran-ı Kerim´i güzel okuma yarışması 1´incisi Hafız İsmail Kaya, Toki Hz. Ali Cami cemaatiyle buluştu. Namaz öncesi kuranı kerim tilaveti yapılırken, teravih namazını da İsmail Kaya kıldırdı.
Bursa Hava Durumu
Bugün
Sağanak
10°
Cumartesi
Sağanak
11°
Pazar
Fırtına
16°
Pazartesi
Bulutlu
15°

/resimler/2018-3/19/0926333429857.jpg

Bursa için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:32 08:17 13:16 15:39 17:58 19:30